Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Quantity
fi: Määrä

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: About
fi: Tietoja
