Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Newsletter
gl: Boletín

en: About
gl: Información
