Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Quantity
is: Magn

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Newsletter
is: Fréttabréf

en: About
is: Um
