Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Quantity
ja: 数量

en: Amount
ja: 量

en: Payment
ja: 決済

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: About
ja: アバウト

en: Debug mode
ja: デバッグモード
