Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: About
lt: Apie
