Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: About
oc: A prepaus

en: Debug mode
oc: Mòde debug
