Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Quantity
ru: Количество

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Stripe
ru: Полоса

en: Refund
ru: Возврат

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: About
ru: Информация

en: Debug mode
ru: Режим отладки
