Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Quantity
tr: Miktar

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment
tr: Ödeme

en: About
tr: Hakkında

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi
