PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Logging
de: Protokollierung

en: Email
de: E-Mail

en: Client ID
de: Client-ID

en: Payment
de: Zahlung

en: PayPal Express
de: PayPal - Express

en: Debugging
de: Fehlersuche
