PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Logging
es: Registro

en: Email
es: Correo electrónico

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Payment
es: Pago

en: Debugging
es: Depuración
