PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ro: Logare

en: Email
ro: email

en: Payment
ro: Plată

en: Debugging
ro: Depanare

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
