PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ru: Журналирование

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Payment
ru: Оплата

en: Debugging
ru: Отладка

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
