PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Logging
sv: Loggning

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Payment
sv: Betalning

en: Debugging
sv: Felsökning
