PayPal Subscriptions (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Year
de: Jahr

en: Signature
de: Signatur

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: API Username
de: Benutzername

en: API Password
de: Passwort

en: Shipping address collection
de: Erfassung der Lieferadresse

en: Type of checkout flow
de: Art des Bezahlvorgangs
