PayPal Subscriptions (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Year
eu: Urtea

en: Signature
eu: Sinadura

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna
