PayPal Subscriptions (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: API Username
fr: Nom d'utilisateur de l'API

en: API Password
fr: Mot de passe de l'API
