PayPal Subscriptions (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Year
hi: वर्ष

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन
