PayPal Subscriptions (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Year
hu: Év

en: Signature
hu: Aláírás

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)
