PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Year
ca: Any

en: Signature
ca: Signatura

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia
