PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Year
da: År

en: Signature
da: Signatur

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: API Username
da: API brugernavn

en: API Password
da: API adgangskode
