PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Year
gl: Ano

en: Signature
gl: Sinatura

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día
