PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Year
hr: Godina

en: Signature
hr: Potpis

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan
