PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Year
jv: Tahun

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina
