PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: PayPal
mr: पे पल

en: Year
mr: वर्ष

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस
