PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Year
pt: Ano

en: Signature
pt: Assinatura

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia
