PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Year
th: ปี

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน
