PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: PayPal
ar: باي بال

en: Year
ar: السنة

en: Signature
ar: التوقيع

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم
