PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Year
cs: Rok

en: Signature
cs: Podpis

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den
