PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Signature
cy: Llofnod

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad
