PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Year
is: Ár

en: Signature
is: Undirskrift

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
