PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Year
nl: Jaar

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: API Username
nl: API Gebruikersnaam

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
