PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Year
pl: Rok

en: Signature
pl: Podpis

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień
