PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Year
ru: Год

en: Signature
ru: Подпись

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
