PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Signature
te: సంతకం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు
