PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Year
tr: Yıl

en: Signature
tr: İmza

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün
