PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Year
uk: Рік

en: Signature
uk: Підпис

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
