PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Year
lt: Metai

en: Signature
lt: Parašas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
