PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Year
ro: Anul

en: Signature
ro: Semnătura

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi
