PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Year
el: Έτος

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα
