PayPal Subscriptions (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Year
fa: سال

en: Signature
fa: امضا

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Type of checkout flow
fa: نوع جریان پرداخت
