PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Year
fi: Vuosi

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä
