PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Year
hy: Տարի

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր
