PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Year
id: Tahun

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari
