PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Year
lv: Gads

en: Signature
lv: Paraksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena
