Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Sign
es: Firma

en: Payment Status
es: Estado de pago

en: Completed
es: Completado

en: New
es: Nuevo

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Authorization
es: Autorización

en: Test Mode
es: Modo de Pruebas

en: Submit order
es: Realizar pedido

en: rules
es: reglas

en: Thank you for your order!
es: ¡Gracias por su pedido!
