Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Completed
he: נשלם

en: New
he: חדש

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Submit order
he: שלח הזמנה
