Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Sign
de: Signieren

en: Payment Status
de: Zahlungsstatus

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: New
de: Neu

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Authorization
de: Autorisierung

en: Test Mode
de: Testmodus

en: Submit order
de: Bestellung absenden

en: rules
de: Regeln

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Grid view
de: Rasteransicht

en: Extra Settings
de: Extra-Einstellungen

en: Thank you for your order!
de: Danke für Ihre Bestellung!

en: not valid
de: ungültig
