Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Payment Status
et: Maksmise olek

en: Completed
et: Lõpetatud

en: New
et: Uus

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: rules
et: reeglid
