Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Payment Status
fi: Maksun tilanne

en: Completed
fi: Valmis

en: New
fi: Uusi

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus

en: rules
fi: säännöt

en: Thank you for your order!
fi: Kiitos tilauksestasi!
