Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Sign
kn: ಸಹಿ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ
